159 TL Bedelindeki Control Fiyatsız Oldu

Mete

Member
Geçtiğimiz Mayıs ayında NBA 2K21’i fiyatsız olarak dağıtan Epic Games Store, bugün fiyatsız oyun kampanyalarına bir yenisini daha ekledi ve 159 TL değerinki Control‘ü 17 Haziran tarihine kadar fiyatsız dağıtacağını deklare etti. Pekala, Control fiyatsız olarak nasıl indirilir? Siz bedelli okurlarımızı için açıklıyoruz.

Jesse Faden’ın kıssasını ve onun Müdür rolüne bürünürken sorularına yanıt arayışını mevzu alan Control, hem kıssası hem grafikleri tıpkı vakitte oynanış mekanikleriyle ön plana çıkan bir üretim. Bu bakımdan biroldukça övgüye layık görülen oyun kapalı bir açık dünya da geçiyor. Paranormal olayların etrafında ilerleyen oyunda, ayrıyeten çeşitli gizemleri çözmek için de efor harcıyoruz.

Bunun yanı sıra bir yandan oyunda ilerlerken, doğaüstü yetenek kombinasyonlarında, özelleştirilebilir ekipmanlarda ve hassas ortamlarda ustalaşmamız da gerekiyor.

Epic Games tarafınca yapılan açıklamaya bakılırsa Control, 17 Haziran Perşembe saat 18:00′a kadar büsbütün fiyatsız olarak dağıtılacak. Bu yüzden oyunu belirtilen bu tarihe kadar Epic Games Store kütüphanenize eklemeniz gerekiyor. Oyunu kütüphanenize eklemek için de çabucak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

• Birinci adımda buradan oyunun Epic Games Store sayfasına giriş yapın.
  • ondan sonrasındasındaysa karşınıza çıkan ekranda yer alan “Yükle” butonuna tıklayın.
  • Akabinde açılan penceredeki ayrıntıları onaylayın ve “Sipariş Ver” butonuna tıklayın.
  • Tüm bu süreçleri tamamladıktan daha sonra 159 TL pahasındaki Control Epic Games Store kütüphanenize eklenecektir.
En az Sistem İhtiyaçları:

• İşletim Sistemi: Windows 7, 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i5-4690 / AMD FX 4350
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780 / AMD Radeon R9 280X
  • Bellek: 8 GB
  • DirectX: DX11
Önerilen Sistem İhtiyaçları:

• İşletim Sistemi: Windows 10, 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i5-7600K / AMD Ryzen 5 1600X
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1660/1060 / AMD Radeon RX 580 AMD | Işın İzleme İçin: GeForce RTX 2060
  • Bellek: 16 GB
  • DirectX: DX11 / DX12