Berlusconi, Paskalya’da San Raffaele’de: Lecce hayranı ve ‘pasionaria’ Noelle hastanenin önünde. Çok az muhabir var

Sezai55

New member
Paskalya Pazarı hastanede silvio berlusconi, Çarşamba gününden bu yana yoğun bakım ünitesindeki San Raffaele’nin “Q” pavyonunda hastaneye kaldırıldı. Hastane kaynaklarına göre, bugün dördüncü gece bile herhangi bir sağlık bülteni olmadan geçti. Hastanenin önünde bugün hala gazeteciler, televizyon kameraları ve fotoğrafçılar var. Kız yat Limanı, öğleden sonra 2’den kısa bir süre sonra onu görmeye gitti. Ondan sonra Mediaset başkanı da eski başbakanı ziyaret etti. Sadık
confalonieri
. En büyük kızı gibi Confalonieri’nin de ziyareti kısa sürdü, yaklaşık yarım saat ve ardından Mediaset başkanı herhangi bir açıklama yapmadan hastaneden ayrıldı.

Dün yoğun bakım müdürü olan doktoru Alberto Zangrillo, eski başbakanın “terapilere iyi yanıt verdiğini” söyledi ve “gerçekten zor bir durumla” karşı karşıya olduğumuzu ve “ciddi bir patolojiyle karşı karşıya” olduğumuzu yineledi. Perşembe günü yayınlanan açıklamaya göre, Berlusconi aslında kronik lösemi bağlamında bir akciğer enfeksiyonu nedeniyle hastaneye kaldırıldı.

Roma’daki bir okulun sekreteri, Berlusconi hayranı Salento’lu 31 yaşındaki Marco Macrì’den vazgeçmeyecek

Salentolu 31 yaşındaki Marco Macrì, Roma’daki bir okulda sekreter ve bir Berlusconi hayranı da pes etmiyor Perşembe günü gelip Paskalya tatilini hastanenin önünde geçirme noktasına kadar. Köşkün girişine koyduğu tabelada “Haydi Silvio, Salento seninle” yazıyor. Biraz ileride Monza futbol bayrağı.

“Bugün yakınlığın, sevginin, dayanışmanın üçüncü günü – diyor Macrì – Silvio’nun bize ilettiklerine karşılık verelim. Sadece Arcore’a döndüğünde ayrılacağım. Diğer zamanlarda bu ihtiyaç anlarında geldim, sonuncusu Kesinlikle farklı bir Paskalya, bunu hayal etmemiştik. Başka hayranlar bana katılır mı bilmiyorum. Bergamo’dan bir bayan olan Laura’dan haber aldım, muhtemelen uğrayacak”.

Hayran, “Silvio benim faaliyetlerimi bir tablet aracılığıyla takip ediyor, güvenlik personeli bunu bana dün doğruladı” iddiasında bulunuyor. Eski bir dindar (“Burada duralım, daha iyi”), bir rahibe evinde yattığını söylüyor. “Berlusconi’ye hitaben 35 mektubum var, umarım onları ona ulaştırırım. Önce başkan gelir”.

Via Olgettina 60’ta, San Raffaele’nin ikincil girişinin önünde, gazeteciler düğümü devam ediyor. Ve seyircilerin geçişi: Bu günlerde birkaç kişi araba ile hastanenin önündeki geçidin fotoğrafını çekiyor.

Kılık değiştirmiş ‘pasionaria’ Noelle: “Silvio için dua ediyorum”

Berlusconi’nin tarihi “pasionaria” hayranı Noelle de hastanede. Çarşambadan beri burada olduğunu, ancak “Röportaj yapmak istemediğim için” gizli olduğunu söylüyor. Eski başbakana “dayanışma, sevgi, saygı ve şükran” ifadesini kullanmak istediğini belirterek, “Ona ve diğer hasta insanlara dua ediyorum. Yıllar boyunca hep geldim, iyi gününde kötü gününde yanında oldum. , başarı ve acı içinde. Gidip onu ziyaret edemem ama varlığım ‘işte buradayım’ demektir. Bir kez daha zirveye çıktım”.

Yıllar önce, Şövalye’nin sosyal hizmetlerde deneme süresi görevi gördüğü sırada küçük bir tartışmanın ardından Berlusconi ona bir hediye de vermişti. “Hediye mi? Cömert bir insan ama geri dönüştürdüm. Mücevherdi, bilezikti, küpeydi ama takmıyorum, o dönem geçti…”.