Erkekler niye Aramaz? niye Sizi Aramıyor?

K3R4L

New member
Birinci buluşması daha sonrası telefon bekliyorsunuz lakin sizi aramıyor mu? İlgi koçu Candan Ünal, “erkekler niye aramaz?” sorusuna cevaplar veriyor. adamların dünyasını tanımanızı sağlayacak tüyolar için özel haberimizi okumaya devam edin.

Şayet, hoşlandığınız erkeği elde etmek ve birinci buluşma daha sonrası yanlışsız adımları atmak istiyorsanız, ilgiler konusunda hem akademik eğitimi hem hayat tecrübesi olan Candan Ünal’ın biraz tatlı sert lakin muhakkak size yardımcı olacak tavsiyelerini dikkate alın.

1. Buluşmadan daha sonra erkek niye aramaz?

Sizi hiç yormadan yanıtı söyleyeyim zira fazlaca sıradan: Aramak istemiyor! Bu kadar sade ve kolay bir yanıtı var aslında, sakın kendi içinizde mazeretler üretmeye çalışmayın. Eminim birinci anda bana karşı çıkacaksınız. Size bakılırsa gece epeyce hoş geçti, eğlendiniz, hoşlanmayan adam geceyi bu kadar uzun tutmazdı diye düşünüyorsunuz. İşlerinin yoğunluğundan, ailevi meselelerden falan aramamıştır, değil mi? Doğal canım, ben ne bilirim ki aslına bakarsan? Yalnız bir ricam olacak, ararsa siz de beni arayıp haber verin lütfen!

2. Aramayan erkeğe nasıl davranmalı?

Sevgili bayanlar, bildiğim en değerli aşk kuralını artık sizinle paylaşıyorum, sıkı durun! Husus aşk ise, yoğunluktan arayamamak yalandır! Lütfilk evvel bunu kabul edin, içinize düzgünce sindirin. Bir adam öbür bir ülkede savaşın ortasında muhabirlik yapmıyorsa, maden ocağında, yerin bilmem kaç kat altında kömür çıkarmıyorsa, telefonun olmadığı bir medeniyette hayatıyorsa yani fazlaca uç bir durum yoksa, kesinlikle hoşlandığı hanımı aramaya vakit bulacaktır. Ne yani, bu adam tuvalete de mi gitmedi hiç?

Hepimizin neredeyse çift telefon taşıdığı günümüzde, kimse kimseyi yoğunluk üzere komik sebeplerden dolayı arayamaz olamaz. Ben bunu asla yutmam yani.

3. Hoşlanan, arayacağını söyleyen erkek niye aramaz?

Birinci buluşmanızdan daha sonra arayacağını söyleyerek aramayan bir adamı, niye aramadığını sormak için aramayın. Vereceği karşılık palavralarla dolu olacaktır. Canınız bunlara inanmak isterse ne ala, bu biçimde telefon elinizde, çabucak çevirin numarayı. Boşverin, boşuna kontör harcamayın, ben söyleyeyim karşılığı işte: Çok meşguldüm, arayamadım!

4. Nitekim bir erkek istiyorsa, arar mı?

Yoğunluktan arayamamak, arkadaşlar, aile, tanıdıklar, toplumsal etraf için son derece geçerli ve gerçek bir sebep olabilir, kimse de buna itiraz etmez. Ancak kadın-erkek münasebetinde, üstelik de ilginin başında bir adam gönüllüyse ne yapar eder arar. Bu formülü öğrenin ve yastığınızın altına koyun. Erkekler, istiyorsa arar.

5. Hoş bir geceden daha sonra niye aramıyor?

Artık dönelim tekrar birinci geceye, siz epeyce eğlendiniz, adamdan da hoşlandınız. Ayrılırken arayacağını söylemiş oldu ve aramadı. Bu durumda birkaç mümkünlük vardır. Size arayacağını söylemiştir zira yüzünüzden ve vücut lisanınızdan, kendisinden hayli hoşlanmış olduğunuzu anlamıştır. Sizi üzmemekten çok, tekrar görüşmeyeceğinizi söylerse, vereceğiniz reaksiyonla uğraşmak güç gelmiştir. bu biçimde bir palavrayla durumu geçirmek, hem gecenin akılda âlâ kalmasını sağlar, hem boşuna niye hoşlanmadığını anlatmak zorunda kalmaz.

6. Hoşlanmadığı için mi aramak istemiyor?

Öteki mümkünlük, sizden insan olarak epeyce hoşlanmıştır, arkadaşlığınız, sohbetiniz ona keyif vermiştir lakin aradığı bayan siz değilsinizdir. Hoş bir dostluk yaşayabileceğinizi söylese, kadınsal egonuzu incitir diye susmuş, bu tehlikeyi göze almaktansa, hiç mevzuyu açmamayı tercih etmiştir.

7. Pekala niye benimle bir arada oldu?

Öteki alternatif ise adam sizden nitekim hoşlanmamıştır ancak o gece için yapacak öbür işi, planı, arayacağı ve daha hoş vakit geçireceği kimsesi yoktur. Canı yalnız kalmak istememiştir, geceyi bu biçimde atlatır.

8. Birinci gece sevişmek erkekleri uzaklaştırır mı?

Birinci gece sevişmek erkekleri kimi vakit uzaklaştırır, kimi zamanse yakınlaştırır. En sık karşılaşılan durum, bütün kaygısı sizi yatağa götürmek olan arkadaş, sizinle sevişememiştir. Bu modellerde, şahısla birinci gece sevişip sevişmediğinizin bir ehemmiyeti yoktur zira her iki durumda da adam sonraki gün aramayacak ve mümkünse ortadan kaybolacaktır. Yani bir daha karlısınız!