FdI Silvestri milletvekili ve oğlunun babalık testi: “Hikayemi Meloni’ye saldırmak için kullanıyorlar, iftiralar devam ediyor”

Sezai55

New member
Kendisi hakkında “sansasyonel rezillik yaymaya yönelik alçakça girişimden” kendisini korumak için başka bir basın açıklaması. Ve onu “Giorgia Meloni’ye saldırmak için” kullanmaya yönelik iddia edilen bir girişimi de kınayın. İtalya Kardeşler’in yardımcısı Rachel Silvestri geçtiğimiz günlerde gönderilen mektuptan sonra tekrar konuşun. Kurye 3 ay önce kendi partisinin önemli bir siyasetçisinden evli olan bir çocuk doğurduğuna dair “medyada yaygın” iftiralarla vurulduğunu ve bu ilişkiden kendisine çıkar sağladığını anlattı. İtalya’nın Kardeşleri listelerinde Parlamento’ya yeniden seçilmek. Oğlunu DNA testine tabi tutması gerektiğini söyleyen Silvestri tarafından reddedilen bir suçlama.

Bugün FdI yardımcısı kendini savunurken saldırıya geri dönüyor. “Basın tarafından yayınlanan ve hatta bir milletvekili, üstelik bir kadın tarafından yapılan basın açıklamasında yeniden yayınlanan bazı haberler, şimdi Başbakan tarafından çağrılacağımı bile bildiriyor. Giorgia Meloni Silvestri, “Bir atıf – devam ediyor – tekrar ediyorum: ne ben ne de ortağım Fabio tarafından hiçbir zaman sorgulanmadı, sadece masanın altına dedikodular yayanlar tarafından sadece tek kişiyle maksat karalamak. Meloni ile bu konu hakkında konuştuğumu kategorik olarak reddediyorum ve bazı medya organlarının bu yanlış haberi vermeye devam etmesi, utanç verici bir sarmalı körüklemesi kesinlikle değersiz”.

Silvestri’nin bahsettiği milletvekili Luana ZanellaAlleanza Verdi e Sinistra alla Camera’nın grup lideri, bir notta şunları tartıştı: “Palazzo Chigi’nin, yardımcısı Rachele Silvestri’nin de dahil olduğu iyi bilinen olaya dahil olması, doğrulanırsa, kesinlikle davanın gizliliğini azaltır. bu kamuya açık, hikayenin sadece kadın kısmı için suçlanıyor. Belirsiz ama ısrarlı bir erkek varlığıyla vurgulanan dedikodunun dumanlı hatları, konuyu daha az dedikodu ve daha çok bir devlet haline getiren başkan Meloni’nin ilgisiyle tutarlılık kazanıyor ” .

Ancak Silvestri, gönderene yönelik suçlamaları reddediyor ve iftiradan bahsediyor. “Şimdi – FdI’nin savunucusu – birinin Giorgia Meloni’ye saldırmak amacıyla beni ve doğum iznimi kullanmaya çalıştığı açık. Kendimi, eşimi ve üç yıllık tek eşimi savunmak için her yerde kendimi koruyorum. -Yaşlı oğul aylarca bu iftiralardan ve bu yalanları bildirenlerin hepsinden”.

konular