Fenerbahçe’de Ali Koç futbolculara patladı! ‘Aklım almıyor…’

İzmirliEfe

New member
Vitor Pereira devrinde ve daha sonrasında makus sonuçlara imza atan Fenerbahçe’de son olarak Ziraat Türkiye Kupası’na erken veda edildi. Sarı-lacivertliler, Kadıköy’de ikinci yarının tamamını bir kişi eksik oynayan rakibi karşısında alandan 1-0 mağlup ayrıldı.

Ali Koç soyunma odasına indi

Milliyet’in haberine göre; Fenerbahçe’de Lider Ali Koç’un, Ziraat Türkiye Kupası’nda Yukatel Kayserispor mağlubiyeti daha sonrası soluğu soyunma odasında aldığı ortaya çıktı.

“Aklım almıyor, sizin alıyor mu?”

Son saniye golüyle yıkılan Koç’un tek başına grupla bir görüşme yaptığı ve “Bu yaşananlara mana veremiyorum. Açıkçası inanamıyorum. 10 kişi kalmış bir kadroya nasıl elendiğimizi aklım almıyor. Sizin alıyor mu? Bana bir şey söyleyin” sözlerini kullandığı öğrenildi.

Taraftarı haklı buldu

çok üzgün görünen Ali Koç’un konuşmasının devamında taraftarın gayret sonunda gösterdiği isyanında haklı olduğunu vurguladığı öğrenildi.

“Bu formanın hakkını veremiyorsunuz”

Sarı-lacivertli kulübün liderinin, “Taraftara borçlusunuz. Yağmurda çamurda tribünleri dolduruyorlar, size takviye veriyorlar. Aşkları için bunu yapıyorlar. Siz bu formanın hakkını veremiyorsunuz” dediği kaydedildi.