Giulio Gallera’nın intikamı, seçilmeyenlerin ilkiydi ama Bölgesel Konsey’e giriyor: “Bu yılların tazminatı”

Sezai55

New member
Sıkıştığını düşünenlerin yorumlarına aldırış etmeden sırasını bekledi. Ve şimdi, Fontana bir bis yaptığı için kutlama yapabilir. Julius Galleraeski Lombard Refah Meclis Üyesi – tam Covid acil durumundaki tartışmanın ortasında Letizia Moratti ile değiştirildi – Forza Italia’nın 12 ve 13 Şubat’ta Bölgesel yarışmalarda seçilmeyen ilk üyesiydi: ancak şimdi, Gianluca Comazzi’nin katılımıyla otomatik olarak Konsey’e yeniden katılıyor.

Gallera, “Tazminat mı? Evet, partimden yıllar boyunca, çok zor zamanlarda bile yaptığım işi takdir ettiğine dair bir işaret ve bu, bana yakın olduğunu gösterdi”, diyor Gallera. Ansa ile konuşan Gallera, “Bunca yıldan sonra Lombardiya Bölgesi’ne katkıda bulunmaya devam edebildiğim için memnunum ve Attilio Fontana’nın bu sabah bana yaptığı telefon görüşmesinden memnunum, Lombardiya Bölgesi’ne döndüğüm için mutluyum.” Konsey ve Başkan Berlusconi’nin dün akşamki için. Saldırı altında olduğumuz bir zamanda bir yakınlık “diyor Bergamo savcısının Fontana ile birlikte soruşturulduğu soruşturmasına atıfta bulunarak.

Eski Lombard Refah meclis üyesi Gallera tarafından ‘teşhirci milf’ olarak tanımlanan Patrizia Baffi: “Dehşete düştüm, pandeminin başlangıcıydı, bilgi istemek benim görevim”

kaydeden Paolo Berizzi

06 Mart 2023

Kısacası, “Partime ve koşulları yaratan Lombard koordinatörü Licia Ronzulli’ye teşekkür ediyorum – Fi beni tutmaya ve deneyimimi sunmaya kararlıydı. Comazzi, meclis üyesi Simona Tironi ve müsteşar Ruggero Invernizzi’ye diliyorum. Vereceğiz önemli bir yasama katkımız”. Ronzulli’nin kendisi de bunu kutluyor: “Konsey’e geri dönen herkes adına mutluyum, ancak eğer yapabilirsem, Gallera adına mutlu ve tatmin olmuş durumdayım, çünkü aldığı şey saçma. Gallera bunu hak ediyor, bir adım atmıştı. daha önce döndüm, bu yüzden memnunum”.

Bölgeler, Covid acil durumu meclis üyesi Gallera: “Pandemi yönetimi için ödüllendirildik”. Ama dışarıda kal

konular