Güder’den Oda Lideri Toptaş’a iyi olsun ziyareti

KripTon

Member
MALATYA (İHA) – Battalgazi Belediye Lideri Osman Güder, geçtiğimiz günlerde yapılan genel konseyde bir daha Malatya Berberler ve Kuaförler Oda Başkanlığına seçilen Ramazan Toptaş ve idare heyetine güzel olsun ziyaretinde bulundu.

Battalgazi Belediye Lideri Osman Güder, Belediye Lider Yardımcısı Zafer Kırçuval ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Malatya Berberler ve Kuaförler Odası Genel Heyetinde inanç tazeleyen Lider Ramazan Toptaş ve idare heyetini ziyaret ederek, bir süre sohbet etti.

Lider Güder’in nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ileten Berberler ve Kuaförler Odası Lideri Ramazan Toptaş, “Bünyesinde bin 163 üyeyi bulunduran Malatya Berberler, Kuaförler ve Hoşluk Salonu işletmecileri odası olarak Battalgazi Belediyesi Liderimiz Osman Güder ve grubuna ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Pandemi devrinde meslektaşlarımız birtakım dertler hayatıştı. Bu süreçte liderimiz Osman Güder her daim bizim yanımızda oldular. Ne vakit arasak ya da ne vakit yardıma gereksinimimiz olsa liderimiz bize kapısını açık tutmuştur. Geçtiğimiz sene vilayetimizde bir fuar organize etmiştik ve gelinen süreçte o fuarı yapmak biraz sancılı oldu. Fuara on gün kala iptal durumu bile kelam konusuydu ancak sağ olsun liderlerimizin büyük dayanağıyla o fuarı topluluğumuza kazandırdık. Liderlerimiz bize büyük bedel veriyor. Şahsım ve topluluğum ismine teşekkür ediyorum” biçiminde konuştu.

“Esnaflarımızın bizim göz bebeğimizdir”

Ziyaretinde sıcak karşılamalarından dolayı oda lideri ve idare heyetine teşekkür eden Lider Güder, “Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimde 609 oy alarak bir daha itimat tazeleyen Ramazan Toptaş ve idare konseyini tebrik ediyorum. Çok faal bir biçimde çalışan liderimiz, oda olarak başarılı çalışmalara imza atmıştır. Bunun karşılığını da yapılan seçimlerde almıştır. Lokal idareler olarak Sivil Toplum Kuruluşlarımızı önemsiyoruz. Esnafımız ve sanatkarlarımızla bir arada olmamız lazım. Zira esnafımızın bizim göz bebeğimizdir. Malumunuz bir pandemi devri geçiriyoruz ve esnaflarımız kimi kasvetler yaşadı. Bu meşakkatleri birlik ve birliktelik içerisinde atlatıyoruz. Bugüne kadar daima esnafımızın yanındaydık, olmaya da devam edeceğiz. Liderimize ve idare heyeti üyelerine muvaffakiyetler diliyorum” dedi. – MALATYA

İhlas Haber Ajansı – Mahallî

Osman Güder, Ne vakit, Pandemi, Malatya, Lokal, Haber