Berlusconi’nin San Raffaele’den tıbbi bülteni: “İyileşiyor”

Sezai55

New member
“Son 72 saat içinde, lökositoz ve enflamatuar sendromun etkili bir şekilde kontrol altına alınmasıyla birlikte, solunum ve böbrek fonksiyonlarında daha da sürekli bir iyileşme olmuştur. Genel klinik tablo, yoğun bakım ünitesinde tedavinin devam ettiğini göstermektedir”: bu bültenle, üçüncüsü hastaneye yatışının başından itibaren San’ın doktorları Raffaele Alberto Zangrillo ve Fabio Ciceri mevcut sağlık koşullarını açıklamak Forza Italia’nın lideri Silvio Berlusconi.

Silvio Berlusconi, bir hafta önce San Raffaele’de hastaneye kaldırıldı. Oğlu Luigi: “O daha iyi”. Yarın yeni tıp bülteni

Milan yazı işleri ekibi tarafından

12 Nisan 2023

Ve oğullarından biri ikinci oğlu Pier Silvio, bugün babasını ziyaretinin ardından gazetecilere uğradı. “İyileştiğini” doğruladıktan sonra, babasının “moralinin iyi olduğunu ve perspektife baktığını” ekledi. “Bunu yürekten söylemek istiyorum: Babamın bir kez daha iyileşmek için gösterdiği güç ve kararlılığa hayran kaldım. Yoğun bakımda olduğu için tıbbi konulara girmiyorum ama onu bir hastanede buldum. iyi bir ruh hali. Bu bir örnek çünkü çok çalışıyor,” diye açıkladı San Raffaele’nin dışında. Eski başbakan Milan-Napoli maçını izleyip izlemediğini soranlara, “Yoğun bir ortamda da olsa kesin ve bu saygı duyulması ve dikkate alınması gereken bir şey” yanıtını verdi.

Bu nedenle Berlusconi için geçen hafta çarşamba günü başlayan tedaviler, lösemiye bağlı pnömoni için acil hastaneye yatış gerektiğinde devam ediyor. – ancak hastaneye kaldırıldıktan sonra öğrenildiği üzere – bir süredir acı çektiği kronik miyelomonositik hastalığı.

Milano hastanesinin yoğun bakım ünitesine girdiğinden beri bugünün üçüncü bülteni (ikincisi Paskalya Pazartesi günü duyuruldu). Bir haftadan biraz daha uzun bir süre önce, ortağı Marta Fascina eşliğinde, tam da onu yakalayan zatürre nedeniyle çok hassas koşullarda gelmişti. Hemen doktorlar – kişisel doktoru Zangrillo ve Hematoloji Ciceri başkanı – kemoterapi de dahil olmak üzere tedaviye başladılar. Yoğun bakım gibi mümkün olduğu kadar korunan bir ortamda tutulmasına karar verilmesinin nedeni budur. Bugünkü haberlere göre, yaşlı eski başbakanın solunum ve böbrek sistemlerini etkileyen kritik durumdan kurtulmak ve iyileşmek için burada kalması gerekecek.

Salento taraftarı Berlusconi 5 gün sonra evine döndü: “İstifanız için burada olacağım”

Bu günlerde, ortağı mavi milletvekili Fascina’ya ek olarak, beş çocuğu ve eski arkadaşları sürekli onunla değişiyor.

konular