Calenda, Italia viva’dan boşandıktan sonra ateşkesin kanıtı: “Renzi bir canavar değil, güçlü tonlar kullanmakla hata ettim”

Sezai55

New member
Charles Takvimi sakinleş. Görevler ve suçlamalar arasında geçen zehir dolu günlerden sonra, Eylem lideri müttefikten boşanma hakkında konuşmak için geri döner. matthew renzi “o bir canavar değil, hiç aklıma gelmezdi yoksa ona ameliyat olmazdım” ama “siyasi meseleler dışında yanıt vermediğim yirmi gün aralıksız saldırılar” sonunda “sonunda” oldu. durum açıkça dejenere” . Eylem lideri “tek” hatasını kabul ediyor: “Bir kez cevap verdim ve bunu yanlış bir gönderiyle yaptım, çünkü tonlar çok güçlüydü” ve “Yanlış yaptım” ama “bu tek, tek kişisel saldırıydı ve ben aldım. çığ,” diyor Skytg24’te.

Bununla birlikte, “Muadilimi istemediği bir şeyi yapmaya zorlayamam” derken, “Sadece bu projenin açıkça başarısız olduğunu söyleyebilirim” ama “herkesin iyi gitmesi gerekmiyor. Bir noktada, birisi fikrini değiştirir.”

Lider Italia viva Matteo Renzi “iş yaptığım için geri adım attığımı zaten söylemişti ve bu olmadı” ama “iki partiden biri dağılmayı ve siyaset yapmaya devam etmeyi düşünmüyorsa mesele siyasidir” nasıl yapabiliriz?” diye sorar takvime. Şimdi tema, “seçim kampanyası sırasında zamanla yapılan bir işi nasıl yeniden inşa edebilirim, paramparça olan devasa bir iş ve nedenini anlamıyorum ama anlamak umurumda bile değil, bu kiminle ilgili olursa olsun olur. Matteo Renzi…” diye devam ediyor Action’ın lideri. Şimdi amaç, “Üçüncü Kutupta azami açıklıkla, ancak projeler üzerinde çalışanlarla yeniden inşa etmek”.