Fedez'in Salvini'ye şaka çağrısı: “Seçimler nasıl geçti. Güzel, haydi?”. Ve sonra kahkahalar

Sezai55

New member
Matteo Salvini'yi telefonla aramadan kısa bir süre önce gülen Fedez, “Aramanın bana yapıldığını söyleyebilirim ama yine de cevap vermiyor” diyor. Ancak kısa süre sonra ahizenin diğer ucunda “Merhaba” ifadesini duyarsınız. Ve sonra kahkahalara daha fazla kahkaha. Şaka çağrısı Fedez Avrupa seçimlerinin resmi sonuçlarından kısa bir süre sonra Birliğin liderine. Hızla viral olan videoda rapçi önce telefonu kapatıyor, sonra tekrar sesleniyor: “Kusura bakmayın, aradım! Ama nasıl gitti? Hadi ama.”

“Il Rosso” adlı canlı Twitch yayını sırasında rapçi, bakanı aramayı öneriyor: “Salvini'yi arayalım mı?”, arkadaşlarına soruyor ve ekliyor: “Zaten asla cevap vermeyecek”. Beklenenin aksine Salvini cevap veriyor ve rapçi hemen telefonu kapatıyor ve orada bulunanlar arasında büyük kahkahalara neden oluyor. Mutlu olmayan Fedez geri sesleniyor: “Üzgünüm, çağrıyı aldım!”, rapçi belli bir özgüvenle başlıyor, hoparlörü çıkarıyor ve seçim bakanına soruyor: “Mutlu musun? Ama nasıl gitti? Peki, gel.” Açık” .

Fedez ve Matteo Salvini arasındaki ilişki hiçbir zaman cennet gibi olmadı; sıklıkla farklı görüşlere sahip oldular ve düşmanlıklarını açıkça ifade etmekten asla geri durmadılar. Fedez'in 2021 1 Mayıs Konseri'ndeki saldırısını, Lig'i Zan tasarısını engellemekle suçladığında ya da ünlü “Affedersiniz, pazarlık mı yapıyorsunuz?” olayında sosyal medyada Salvini ile alay ettiğini hatırlamak yeterli. interkomda.