Lider Çınar’dan “hayırlı olsun” ziyaretleri

KripTon

Member
Malatya’nın Yeşilyurt Belediye Lideri Mehmet Çınar, Ağaç Sanatkarları Esnaf Odası ile Mahrukatçılar Esnaf Odasını ziyaret ederek, yapılan seçimlerin akabinde nazaranve getirilen Çınar ve idare konseyi üyelerini tebrik etti.

Yeşilyurt Belediye Lideri Mehmet Çınar’a ziyaretinden dolayı teşekkürlerini sunan Ağaç Sanatkarları Esnaf Odası Lideri Mahmut Kavuk, “Desteklerini bizlerden hiç bir vakit esirgemeyen Yeşilyurt Belediye Liderimize nazik ziyaretinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum, her vakit yanımızdasınız, sık sık bir ortaya geliyoruz. Esnaflarımız hizmetlerinizden dolayı sizlere müteşekkirdir, bir arada yol yürüyoruz, vatandaşlarımıza bir arada hizmet ediyoruz, esnaflarımızın taleplerinin yerine getirilmesi noktasındaki uğraşlarınızı her vakit takdir ediyoruz, teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ağaç Sanatkarları Esnaf Odası Lideri Mahmut Kavuk ve İdare Heyetine yeni devir için muvaffakiyetler dileyen Yeşilyurt Belediye Lideri Mehmet Çınar ise “Gerçekleşen seçimlerin iyi olmasını evvela temenni ediyorum ve yeni idare şurasına çalışmalarında üstün muvaffakiyetler diliyorum. Esnaflarımızın canla başla işlerinin başında olması hepimizi evvela keyifli ediyor. Yaz-kış demeden haftanın her günü büyük bir özveri ve fedakarlıkla ticaretini sürdüren esnaflarımızın bu emeklerini her vakit takdirle karşılıyoruz. İki devirdir Ağaç Sanatkarları Esnaf Odası Başkanlığı yapan Mahmut Kavuk Başkanımızda hoş ve başarılı hizmetlerin altına imza atıyor.Sanayimizin her istikametten geliştirilmesi ve yenilenmesi için kendisiyle daima görüşüyoruz. Esnaflık geleneğinden gelen birisi olarak ta tüm esnaflarımızla fazlaca hoş diyaloga ve bağlantıya sahibiz. Sanayi esnafımızın epeyce daha yeterli koşullarda mesleğini icra etmesi için dayanaklarımız bundan daha sonrada artarak devam edecektir. Endüstrimiz ne kadar epey üretim yaparsa, dinamik ve hareketli yapısını daima canlı tutarsa hem ülkemizin iktisadı kazanıyor birebir vakitte yeni yatırımlar olarak kentimize ve ilçemize dönüşü oluyor. Başkanlığa bir daha seçilen Mahmut Kavuk ve İdare Şurasına yeni periyot için muvaffakiyetler diliyorum” sözlerini kullandı.

Çınar ve birlikteindeki heyet ondan sonrasında Mahrukatçılar Esnaf Odası Başkanlığına bir daha seçilen Orhan Özbek ve İdare Heyetiyle bir ortaya gelip, yeni devir için muvaffakiyet dileklerini ilettiler.

Mahrukatçılar Esnaf Odası Lideri Orhan Özbek, ziyaretten büyük bir memnuniyet duyduğunu tabir ederek, ” Yeşilyurt Belediye Liderimiz Sayın Mehmet Çınar yaptığı hizmetlerle bir kıymettir. Hayata geçirdiği yatırımları yakından takip ediyoruz ve takdir ediyoruz. Allah kendisinden razı olsun, bizler ve vatandaşlarımız Liderimizin hizmetlerinden memnunuz” formunda konuştu.

Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi Muhtarı Orhan Ünalır da, bir daha başkanlığa seçilen Mahrukatçılar Esnaf Odası Lideri Orhan Özbek’i tebrik ederken, mahalleye yapılan tüm hizmetlerden dolayı Yeşilyurt Belediye Lideri Mehmet Çınar’a da teşekkürlerini sundu.

Mahrukatçılar Esnaf Odası Başkanlığına bir daha seçilen Orhan Özbek ve İdare Konseyini tebrik eden Yeşilyurt Belediye Lideri Mehmet Çınar ise ” İlçemiz sonlarında faaliyetlerine devam eden Mahrukatçılar Esnaf Odamızın seçimleri iyi olsun, bir daha Başkanlığa seçilen Orhan Özbek ve İdare Konseyine bugüne kadar ki hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimi sunarken, yeni devir için de muvaffakiyetler diliyorum. Yeni İdare Heyetimizin dört yıllık süreçte hoş hizmetlerine devam edeceklerine yürekten inanıyorum. Endüstrimizin en değerli alanlarından bir tanesi olan Mahrukatçılar Sitemizin daha âlâ kurallarda hizmet verebilmesi ve gelişmesi için üzerimize düşen sorumlulukları yerine getiriyoruz. Liderimiz ve İdare Heyeti Üyelerimizle sık sık görüşüyoruz, bundan daha sonrada bu çeşit toplantılarla daima bir arada hareket edip daima birlikte düşünerek yapılması gereken ne var ise yerine getireceğiz” dedi. – MALATYA

İhlas Haber Ajansı – Son Dakika Haberleri