Lider Karaveli’den Flaş Kelamlar: Muhammed Demirci, Azerbaycan Ulusal Ekibi…

İzmirliEfe

New member
Kartal YİĞİT – AJANSSPOR

Sergen Yalçın‘dan boşalan koltuğa oturan ve kısa vakitte kadrosu toparlayan teknik yönetici Lider Karaveli, Ajansspor‘a açıklamalarda bulundu. Karaveli, Azerbaycan Ulusal Grubu savları ve Muhammet Demirci hakkında da konuştu.

“İşimi etkilemesinden korkuyorum

Antalyaspor maçı daha sonrası gelen yansıları kıymetlendiren Karaveli, “İnanın ne toplumsal medya ne de yazılı medyaya bu devir bakmamaya çalışıyorum, bunun sebebi de işimi etkilemesinden korkuyorum.

“İnanın ben yalnızca işimi yapıyorum”

Vakit zaman oyun manasında badireler olabilir. Fakat unutulmasın hala mağlubiyetimiz yok. İnanın ben yalnızca işimi yapıyorum” dedi.

“Bana gelen bir şey yok”

Azerbaycan Ulusal Ekibi savlarına da açıklk getiren Karaveli, “Bana gelen bir şey yok. Çıkan haberleri de bir arkadaşım haber verdi.

“Ne derlerse onu yapıyorum”

Daima söylüyorum ben Beşiktaş‘ın bir çalışanıyım. Ne derlerse onu yapıyorum” biçiminde konuştu.

“O devir kim olsa Muhammed’i alırdı”

Son olarak Radyospor’da katıldığı programda Beşiktaş’a kendisini Lider Karaveli’nin aldığını söyleyen Muhammed Demirci için de, “O devir kim olsa Muhammed’i alırdı. Zira sahiden hayli büyük bir yetenekti” diye karşılık verdi.

Ahmet Işık Çebi’den Lider Karaveli ve Şenol Güneş açıklaması

Öte yandan, dün Beşiktaş Lideri Ahmet Parıltı Çebi de, toplumsal medyada çıkan Şenol Güneş ile anlaşıldı haberlerine sert reaksiyon göstermişti. Çebi açıklamasında şu tabirleri kullandı:

“Bırakın muahedeyi ben Şenol Hoca ile uzun bir müddetdir konuşmadım bile. Bu uyduruk haberleri çıkaranlar Beşiktaş’a büyük kötülük yapıyorlar. Beşiktaş’ın şu anda bir hocası var ve ben Başkan Hoca’yı bir de bu üslup haberlere karşı korumak zorunda kalıyorum. Hoca konusunda tez etmek istemiyorum. Emin olmak ve kendisine inanmak istiyorum. Ve alışılmış medyada, toplumsal medyada çıkan temelsiz haberlerden epeyce rahatsız. Bu bize haksızlık, bu Lider Hoca’ya haksızlık, hatta bu Şenol Hoca’ya da haksızlık”

Siyah-beyazlı ekip, Başkan Karaveli idaresinde kupalar dahil çıktığı 12 maçın olağan müddetlerinde 6 kere birliktee kaldı. Kartal, bu maçlarda 5 galibiyet 1 de birliktelik elde etti.