RedRoad hakkında grup bilgisi

Muskious

New member
RedRoad: Akıllı mesken aletlerinin “rüya takımı”

RedRoad; Asya’dan yükselen ve potansiyeli olan bir akıllı konut aletleri markası. Markayı yükselten ise tesirli uyum, ağır deneyim ve her alanda uzmanlığı olan bir düş grubu.

Grubun merkezinde kalite denetim, endüstriyel tasarım, Ar-Ge, tedarik ve pazarlama zinciri entegrasyonu, üretim üzere tüm sanayi zincirini kapsayan çeşitli alanlarda 12 uzman yer alıyor. Akıcı iş birliği yardımıyla RedRoad ekibi kullanıcıların yaşantısının hoş ve sistemli bir yolunu şekillendirecek yenilikçi konut aletleri geliştiriyor.

RedRoad’ta hoş bir proje; tüketici yahut pazar gereksinimlerine bakılırsa eser yöneticisi tarafınca yapılan bir davet üzerine sanayi zincirinden uzmanların eser tanımlama toplantısı ile başlar. Eser tanımlaması ondan sonrasında görünüm ve yapı dizaynını gerçekleştirmek için IDMD mühendislerine iletilir. Hem müşteri gereksinimlerini karşılayan birebir vakitte seri üretime uygun olan tasarım, bir çizim haline gelir. Buna nazaran üretilen prototip, kusurları ortadan kaldırmak ve optimizasyonu yönlendirmek için hazırlanmış yenidenlayan testlere sokulur.

Optimize edilmiş tasarım planı ondan sonrasında kalıpları hazırlamak için grup mühendisine masraf. Bu ortada, kalite denetim ve mühendislik uzmanları eser gereç listesini (BOM) tasarlar. Tüm süreç sona ermedilk evvel hala tedarik zinciri, üretim ve kalite denetim uzmanlarının çalışmasını gerektirmektedir.

RedRoad grubunun her bir üyesi, beyaz eşya kesiminde 10 ila 20 yıllık tecrübeye sahip. Tasarım, elektronik denetim mühendisliği, eser mimarisi ve kalite denetim alanlarında genç uzmanlar yer alıyor ve ayrıyeten 28 yıldır elektrikli süpürge konusunda uzmanlaşmış deneyimli bir proje yöneticisi de bulunuyor. kuvvetli müşteri empatisine dayanarak, RedRoad takımı en son teknolojiler, kaliteli materyal ve gelişmiş süreçlerle rekabetçi eserler sunmaya devam ediyor.

RedRoad V17’nin proje yöneticisi, 4 aylık global üretime eşit toplam 50 milyon aygıt üreten çeşitli elektrikli süpürge projelerinde yer aldı. 50 milyon elektrikli süpürgenin kutularını sıralarsak, dünyayı 8 defa dolaşabiliriz. Ayrıyeten 100’den çok elektrikli süpürge ve öbür konut aletleri modelinin dizaynını ve Ar-Ge’sini yönetti. Bir Kuzey Amerika markası için geliştirdiği modellerden birisi 12 yıl üst üste kategorisinde en hayli satan olma rekorunu elinde tutuyor.

RedRoad’un iki Ar-Ge yöneticisinin 1.000’den çok patentte imzası bulunuyor. Baş ID dizayncısı, bir vakit içinder dünyanın en düzgün bisiklet markasının dizaynına öncülük etti ve markanın global tasarım komitesi tarafınca ödüllendirildi. Muvaffakiyetleri yardımıyla dünya çapında en güzel on genç Çinli tasarımcıdan biri seçildi. RedRoad ayrıyeten British Columbia Üniversitesi’nden üç doktora mezununu yapay zekâ uygulamaları geliştirmeye davet etti.

Dünyadaki elektrikli süpürgelerin %70’i Çin’in Suzhou kentinde üretiliyor ve Çin’deki en âlâ 15 baş teknik mühendisten 3’ü Suzhou’daki RedRoad Ar-Ge merkezinde çalışıyor. RedRoad’un üst seviye bir yetenek havuzuna sahip olduğunu söylemek için kâfi.

Geçtiğimiz birkaç yıl ortasında RedRoad; IDEA (Uluslararası Tasarım Harikalığı Ödülleri), CMF TASARIM MÜKAFATI, iF Tasarım Mükafatı, Red Dot Mükafatı, G-Mark Mükafatı vb. dahil olmak üzere en değerli endüstriyel tasarım mükafatlarını kazandı.

Akıllı mesken aletlerinin ‘rüya takımı’ RedRoad, ismini ziyadesiyle hak ediyor.