Scurati davasında Rai CEO'su Sergio, Bortone'a karşı: “Kovulması gerekirdi. Biz TeleMeloni değil TeleOpposizioni'yiz”

Sezai55

New member
Serena Bortone Yaptığı şeyden dolayı kovulması gerekirdi ve kovulmadı. Ceza almadı”. Roberto SergioCEO, Scurati davası nedeniyle kendisini bunalan fırtınanın ardından ayakkabısından büyük bir çakıl taşı çıkarıyor. Ve yazarın kendi programında monolog yayınlamama kararını ilk kınayan sunucunun devlet televizyonundan ihraç edilmesi çağrısında bulunuyor Antonio Scurati 25 Nisan'da.

“Bu ayın 11'inde tezlerini sunacak ve değerlendireceğiz ancak hiçbir firmanın çalışanının çalıştığı firma aleyhine söz söylemesine kesinlikle izin verilmeyecektir. Bunu yaptı ve cezalandırılmadı” diyor Rai CEO'su, İnovasyon Festivali'nde Çarşaf Venedik'te Scurati davasıyla ilgili tartışmaya atıfta bulunuluyor.

“Ağustos ayında Fiorello'nun Rai'de kalıp kalmayacağını öğreneceğiz”

Carlo Conti kendisi her zaman benim adayımdır ve mükemmel bir Sanremo olacaktır. gelince Fiorello Şimdi kanepede dinleniyor. Temmuz ortasından itibaren kendisine baskı yapmaya başlayacağımı biliyor. Temmuz ortasından Ağustos ortasına kadar Rai'ye dönüp dönemeyeceğini öğreneceğiz”, diye ekliyor Sergio.

“TeleMeloni değil Teleopposizioni”

“TeleMeloni mi? Ben buna tele-karşıtlık diyeceğim. Pavia Gözlemevi daha dün bana son bir tanıklık gönderdi ve yönetimimde daha önce hiç bu kadar doğru bir denge olmamıştı. Aslında muhalefet hakim, hükümet şöyle dursun ve daha fazlası ya da çoğunluk Rai CEO'su şöyle diyor: “Artık her gün sahte haberlere maruz kalıyoruz. Pio ve Amedeo Rai ile ilgili bir programın teklif edileceğini okudum. Mutlu olurdum ama durum böyle değil.”

Rai atamaları: “Rossi CEO olacak, ben de CEO olacağım”

Sergio ayrıca Avrupa Şampiyonası sonrasında beklenen Rai yönetim kurulunun yenilenmesinden de bahsetti. “Bir yıl önce benden Fuortes'in ayrılmasıyla üç yıllık görev süremi tamamlamam istendi. Kabul ettim ve onu müdür olarak atadım Giampaolo Rossisaygı duyduğum ve saygı duymaya devam ettiğim kişi. Artık o bir sonraki CEO olacak ve ben de bir sonraki CEO olacağım. Rai'nin şu anki CEO'su “hiçbir sorun yok” diyor. Sergio, bu yöndeki söylentilere rağmen kendisi ile Rossi arasındaki aktarma anlaşmasının suya düştüğünü reddediyor.