Selvaggia Lucarelli, Bakan Lollobrigida’ya karşı

Sezai55

New member
“Ama bu nedenle, gençlerin vatandaşın geliriyle kanepede oturmak yerine kendisi için tarlalara gitmesi gereken Bakan Lollobrigida, Cusano telematik üniversitesinde evindeki kanepeden mezun oldu”. Hamle Vahşi Lucarelli Twitter’da Tarım Bakanı’na karşı Francesco Lollobrigida 55. Vinitaly’nin açılışını yapan Veronalı, “temel geliri olanları tarımda çalışmaya” davet etmişti.

Ama sonra vatandaşın geliriyle kanepede oturmak yerine gençlerin kendisi için tarlalara gitmesi gereken Bakan Lollobrigida, Cusano telematik üniversitesinde evde kanepeden mezun oldu.
😉
pic.twitter.com/R0qgtHAwiC

— Selvaggia Lucarelli (@stanzaselvaggia) 4 Nisan 2023
Lollobrigida, “Yasal göçe ihtiyaç var ve ilk düşman yasadışı göç ve yasadışı göçmenlerle mücadeleye ihtiyaç var” dedi. Şu anda hükümet akış kararnamesinin yeniden açılmasını düşünmüyor, ancak gelecekte “göçmenlerin menşe ülkeleri ile ciddi bir şekilde ilişki kurmaya çalışan, bilgi ve eğitim sağlayan onları organize etme iradesi var, ancak bunu yapmadan önce yapmalıyız” Bunu yapabilecek durumda olduğum tüm İtalyanlara açık bir mesaj vermek istiyorum çünkü tarımda çalışmak küçük düşürücü değil” dedi. Ardından alkışlara, “Kanepede oturana temel geliri alırken ona söylüyorum” diye eklemişti.

konular